Konferencje, Szkolenia, Warsztaty ..

Szanowni,

Aby dostarczyć wam mozliwie najlepszyje informacji i dzieliś sie zdobytą wiedzą w szerszysposób, postanowiłem że stworzę stronę na której będę umieszczał wartościowe w mojej ocenie wydarzenia - konferencje, szkolenia, odczyty, warsztaty.

Każde nowe szkolenie będzie dodawane na samej górze listy jak najbardziej aktualne.
Postaram sie aby każde z tych wydarzeń było opisane na blogu- z punktu widzenia aktywnego uczestnika, tak aby dać wam jak największa wartość i ułatwić decyzje o udziale w kolejnej edycji.

Zacznijmy więc:


Szkolenia na Licencję Maklera Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, przez posiadacza licencji i wieloletniego praktyka, Pana MAriusz Śliwińskiego. 

Sęk w tym że nazwanie owych spotkań li tylko szkoleniami - to rażace niedopowiedzienie. Byłem uczestniekiem jednego z kursów, i mogę otwarcie i z cała odpowiedzialnoscia powiedzieć iż wiedza na nim przekazywania jest bezcenna i wybitnie trudna do odnalezienia własnoręcznie.
Celne i przejżyste komentarze, jasna logika prowadzenia zajęć i chęć odpowiedzi na kazde pytanie - z lekką polemiką odautorską, sprawiają że szkolenie nabiera zupełnie unikalnego charkteru.

Polecam, ze wszech miar - dla tych którzypragną zostac maklerami, ale też dla tych któzy pragną zdobyć unikalną wiedzę i wesprzeć ją w późniejszym czasie wykładami video.

Link do wydarzenia: link
Konferencja Wall Street - to największe wydażenie inwestycyjne dla inwestorow indywidualnych w Polsce.
Z roku na rok skupia coraz większą rzeszę uczestników -i prelegentów choć program musi zmiescic się w li tylko 2 dni, i ograniczona liczbę sal.
Podczas ostatniej edycji, pojawiło się ponad 1000 osób!
Bez watpienia można ją nazwać największym świetem inwestycyjnym w roku i ze wszech miar warto na niej być.

Najbliższa konferencja - już pod koniec Maja.
Link do strony wydarzenia: linkKonferencja Profesjonalny Inwestor organizowane przez SII to jedno z dwóch największych wydarzeń inwestycyjnych w Polsce w każdym roku.
Event skupie rzeszę około 400 inwestorow indywidualnych, przedstawicieli firm, doradców i pretendentów do stania sie społkami giełdowymi, jak równeiż znamienitych gości.
W roku 2014, uczestnicy mieli mozliwość rozmowy m.in. z Prezesem GPW, Panem Pawłem Tamborskim.
Charakter konferencji jest zgoła inny od Wall street - jest bardziej skierowany na inwestorów poszukującej bardziej specjalistycznej wiedzy i bliższych kontaktów ze spółkami.
To niesamowita okazja by wczuć się w rytm bicia inwestycyjnego serca rynku.

Link do strony wydarzenia: link

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Weź udział w dyskusji, zostaw myśl, komentarz, uwagę lub sugestię.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...