sobota, 6 kwietnia 2013

Dom Maklerski Di BRE - korekta w trendzie Hossy

Korekta od początku roku.. ale korekta w trendzie Hossy


Szanowni,

Miłe jest jeśli wpisy tego bloga są potwierdzane przez ekspertów czy same ruchy indeksów czy akcji.
Jak może pamiętacie niedawno popełniłem artykuł na temat korekty i tego czy jest ona zapowiedzą dalszych spadków czy też jedynie korekta w ogólnie pozytywnym obrazie giełdy.

Oto ten wpis: Korekta! ... już była?

Udowadniałem w nim fakt, bazując na wskaźnikach giełdowych oraz odnosząc się do poprzedniego zachowania WIG i WIG 20 - iż obecnie obserwowana korekta na obu indeksach... jest faktycznie korektą w trendzie wzrostowym i po niebawem zakończonym sezonie wyników za 2012 mamy szansę wznieść się ponad niespotykane dotąd poziomy.

Cóż- moje zdanie, najwyraźniej jest podobne  z tym wygłaszanym na oficjalnym kanale youtube Domu Maklerskiego DI BRE co cieszy niezmiernie :)
Oto link do video w temacie: Link

Powiem tak, mam niezachwianą wiarę, iż w ciągu obecnego roku czy kolejnych 1-2 lat, na polskich akcjach będzie można sporo zarobić.
Zarówno na zmianach kursów akcji, jak i na samych dywidendach wypłacanych przez firmy.

Stąd też inwestycja comiesięczna  stąd też analizy pokazujące, które spółki stabilnie i długoterminowo wypłacają dywidendy a w związku z tym, na które można liczyć dziś, i za rok, dwa, czy trzy lata.

Dziś tworzymy kapitał, który spieniężymy w szczycie hossy i przerzucimy na narzędzie pieniężne lub nieruchomości a dalej na obligacje - w momencie zmiany koniunktury. 

Dziś moi drodzy, w mojej ocenie jest czas budowania fortun i przyszłej prosperity osobistej każdego z inwestorów. 

Giełda porusza się w trendach, historia lubi się powtarzać - a ja lubię wiedzieć, która ma zamiar się powtórzyć w tym momencie. :)

Z poważaniem dla Szanownych

Michał Sankowski


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Weź udział w dyskusji, zostaw myśl, komentarz, uwagę lub sugestię.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...