poniedziałek, 7 lipca 2014

Giełda szuka kasy - i przyznaje to otwarcie !

Szanowni,

Poniższy artykuł opublikowany na Bankier.pl jest jawnym przyznaniem faktu poszukiwania przez Giełdę iż potrzebuje i poszukuje kapitału oraz gdzie widzi perspektywy jego zdobycia - u inwestorów indywidualnych.

Link do artykułu.

Co więcej, wedle zapowiedzi umieszczonych w artykule - wyobrażalny jest" udział inwestorów indywidualnych w obrotach giełdowych nawet sięgający 50% .. pewnie że jest wyobrażalny- ba - miał już miejsce i zazwyczaj ma miejsce w momencie przegrzania giełdy i wyjścia inwestorów zagranicznych i.. końcowej ostatniej fazy hossy.

Przesłanki płynące z tego artykułu są dwie: 

Dla osób nieświadomych : ilość inwestorów indywidualnych będzie się zwiększać, giełda potrzebuje kapitału aby stać się centrum finansowym - waszego kapitału - więc inwestujcie gdyż moment po temu jest dobry!

Dla osób świadomych: ilość inwestorów indywidualnych w obrocie na GPW będzie się zwiększać co wynika z wyjścia OFE, i kapitału zagranicznego i co oznacza ostatnią przed spadkową fale hossy - kompletnie oderwaną od fundamentów, niebezpieczną i hazardową.

Do całości obrazu dodam, iż świadomi inwestorzy zaczynają już z zaciekawieniem patrzeć na rynki surowcowe - szczególnie złoto i srebro.

Wnioski pozostawiam czytelnikom.

Z poważaniem dla Szanownych

Michał Sankowski

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Weź udział w dyskusji, zostaw myśl, komentarz, uwagę lub sugestię.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...