sobota, 5 kwietnia 2014

Portfel agresywny - odbicie po mega spadkach ukraińskich

Szanowni,

Po spadkach wywołanych kryzysem ukraińskim, portfel zaczyna powoli odzyskiwać wigor.
Fakt- że po poziomie zysków w wysokości 11% jaki notowaliśmy jeszcze w listopadzie zeszłego roku .. śladu nie ma, i fakt iż obecnie całościowo jesteśmy na poziomie około 1,74% - pokazuje jak istotnie zmieniły się ceny.

Poniżej informacja w jaki sposób zmieniał się portfel w czasie ostatnich miesięcy.

Zgodnie z powyższą ilustracją, licząc od początku roku portfel jest na minusie- ale to niebawem ulegnie zmianie o czym za moment.

 Przedstawiam również zestawienie spółek w jakie inwestycję wirtualnie.
Tak, i z pełną świadomością nie ustawiłem stop losów gdyż uważam że w najbliższym czasie czeka nas jeszcze jedno tchnienie hossy i wszystko co dzieję się do tego czasu - jest chwilowym wahnięciem nastroju rynku.

Mamy dwie spółki o poważnej stracie - Asbis, który moim zdaniem zupełnie niesłusznie został strącony przez rynek w dół, oraz Kinopol - hit ostatniego roku, w mojej ocenie spółka wartościowa i godna utrzymywania w portfelu.

Wiele z tych spółek wypłaci za 2013 rok dywidendę i w większości - będzie to dywidenda sowita szczególnie z uwagi na fakt zakupu spółek długo przez wzrostami pod dywidendę - jakich niebawem doświadczymy.

W najbliższym czasie powstaną kolejne portfele inwestycyjne - z założeniem inwestowania 5 tys i 10 tys zł czyli jednych z najpopularniejszych kwot na rynku wśród inwestorów indywidualnych.

Zapraszam do uważnego śledzenia i częstych odwiedzin.

M

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Weź udział w dyskusji, zostaw myśl, komentarz, uwagę lub sugestię.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...