piątek, 6 czerwca 2014

Wall Street 18 - Konferencja Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych w Karpaczu

.. relacja - poranek pierwszego dnia.

Szanowni,

Mam przyjemność uczestniczy w niesamowitym wydarzeniu t.j. Konferencji i serii spotkań w ranach Walll Street 18 która odbywa się w Hotelu Gołembiewski w Karpaczu.

Wspaniałe miejsce i fantastyczna atmosfera- tak mogę scharakteryzować pierwsze godziny konferencji.
Sale i korytarze wypełnia tłum rządnych wiedzy pasjonatów inwestycji - zarówno na giełdzie jak i w instrumenty pochodne.

swoje przedstawicielstwa maja największe domy maklerskie i platformy tradingowe w Polsce oraz przedstawiciele zagranicy.

W konferencji uczestniczy również ponad 100 spółek notowanych na głównym parkiecie GPW oraz NC.

Głównym tematem który przewija się zarówno na odczytach, prelekcjach jak tez w kuluarowych rozmowach jest kwestia tego w jakim obecnie punkcie znajduje się GPW i jaka przyszłość nas czeka.

Przebija opinia iż obecnie, po krótkim odbiciu na Wig - znajdujemy się w trencie bocznym i czekam jeszcze na jedna korektę przed ustaleniem kierunku podążania indeksu i wszystkich spółek. Zarówno północ jak i południe są możliwe.

Jednocześnie, pojawia się ciekawe statystyczne podejście do sesji i inwestycji zagranicznych kładące nacisk na cykl prezydencki oraz wysokie prawdopodobieństwo zysków przez co najmniej kolejne półtora roku- choćby na ETF-ach na SP 500.

Będę zamieszczał kolejne mini relacje wraz z postępem konferencji - do usłyszenia.

Z poważaniem dla Szanownych

Michał Sankowski

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Weź udział w dyskusji, zostaw myśl, komentarz, uwagę lub sugestię.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...